Redakcja

Adam Gabriel Grzelązka
Redaktor naczelny

Urodzony w Łodzi, obecnie zamieszkuję w Poznaniu.
Zakochany w poezji. Poeta, eseista, fotograf z zamiłowania.
Na co dzień rodzina zawodowa.
Autor książek poetyckich. Uczestnik licznych antologii.

Pomysłodawca, założyciel oraz wydawca
pisma literacko-artystycznego Bezkres.

FacebookE-Mail
Mariusz Żmuda
Redaktor

Mąż, spełniony zawodowo pisarz amator, którego czasami nawiedza wena. Członek diakonii muzycznej, spełniający na stare lata marzenia o śpiewaniu. Współtwórca Pustyni Serc, prowadzi także bloga terezjusz.pl o tematyce religijnej.

Przemysław Zarychta
Redaktor

Urodzony 09.07.1980 w Częstochowie gdzie ukończył tamtejszą Politechnikę. Mieszka na stałe w niewielkiej miejscowości położonej na Jurze o nazwie Mstów. Rysownik, pisarz i poeta. Swoją twórczość zapoczątkował licznymi udziałami w konkursach, które przyniosły i nagrody, i efekt w postaci wydania tomiku pt. "4 pory roku". Dziś autor ma na swoim koncie liczne publikacje i trzy kolejne dzieła pt. "Młynek", "Zagadki Profesora Frączka - Krakowskie przedmieście", "Wiola i ja". Współpracuje z wieloma stowarzyszeniami, grupami oraz innymi formacjami literackimi aby namawiać ludzi do czytania.

Facebook
Radosław Marcin Bartz
Redaktor

Pseudointelektualista amator, mąż i ojciec. Urodzony w czerwcu 1985 roku w Poznaniu. Autor dziesiątek wierszy publikowanych dotychczas w mediach społecznościowych, antologii „Grafomani Wyklęci” oraz koncepcyjnym tomie „Monodram”. Zwycięzca XVII edycji konkursu poetyckiego – Wiersze z Szuflady, w kategorii „Natura jako całość jest dziełem dużo bardziej godnym podziwu niż człowiek”. Od września 2019 redaktor w miesięczniku literacko-artystycznym „BEZ{kres}”.

Facebook
Robert Ratajczak
Redaktor

Urodzony w Obornikach Wielkopolskich. Wychowany w małej wsi Wojnowo. Mieszka w Murowanej Goślinie.

Z wykształcenia kucharz. Obecnie pracuje jako brukarz. Rodzina zawsze była i jest dla niego na pierwszym miejscu. 

Talent twórczy przyszedł niespodziewanie. Czytelnicy nazywają go Misjonarzem Słowa. Jego wiersze pojawiły się w kilku antologiach.

Facebook
Beata Śliwka
Redaktor

Z wykształcenia prawnik, poetka, malarka, redaktor pisma literacko-artystycznego BEZ{kres}. W maju 2019 roku otrzymała wyróżnienie z rąk Prezydenta miasta Annę Hetman za rozwój artystyczny i poetycki w mieście. Stypendystka swego miasta realizuje program poprzez rozwój literacki oraz artystyczny dzieci i młodzieży na terenie miasta, poprzez organizowanie spotkań poetyckich oraz wernisaży w tym wydanie tomiku dla dzieci pt: ”Dziecięce psoty”. Członek działającego w mieście Stowarzyszenia artystów i poetów „Drabina” oraz grupy poetyckiej „Poetów 11”. Członek Jastrzębskiej Rady Kobiet” działającej jako organ doradczy z ramienia Prezydenta Miasta Anny Hetman. Autorka kilku antologii poetyckich.

Facebook
Kasia Dominik
Redaktor

Poetka, pisarka, publicystka, ambasadorka DKMS, laureatka licznych konkursów literackich, fotograficznych oraz kulinarnych, zarówno polskich, jak i międzynarodowych. Członkini m.in. Myślenickiej Grupy Literackiej „Tilia”, Klubu Literackiego "Rubikon", Zrzeszenia Literatów Polskich im. Jana Pawła II w Chicago. Autorka 9 tomików, 6 publikacji historycznych i współautorka ponad 120 antologii/almanachów (polskich i zagranicznych). Przyjaciele poeci nazywają ją Haśką (Halszką), Haliną Poświatowską XXI wieku, która swoimi wierszami trafia prosto w ludzką duszę. Od września 2019 roku redaktor miesięcznika literacko-artystycznego „BEZ{kres}”.

Facebook
Jolanta Szkudlarek
Redaktor

Mieszka w Koziegłowach koło Poznania. Pisze od dawna. Pierwsze teksty ujawniła w 2013 r.

Należy do redakcji gazetki kościelnej "Fatimska Pani". Jej wiersze systematycznie ukazują się w "Kulturalniku Poznańskim".

Z natury jest wesoła, uważnie słucha swojej duszy i, jak mówi, dzięki niej ma swój świat i kochana poezję, a przez to czuje się spełniona.

Facebook
Urszula Joanna Wintrowicz
Redaktor

Urodzona na Pogórzu Sudeckim, z zawodu ceramik odnowiciel sakralnych zabytków. Od 20 lat mieszka w Neapolu. Eseistka poetka pisarka, maluje impresjonistyczne obrazy. Działaczka kobiecej międzynarodowej grupy Donne arcobaleno. Obecnie na rencie.

Facebook
Izabela Kasprowicz-Żmuda
Redaktor

Na co dzień szuka, słucha, czyta, tęskni, kocha. Żona jednego Męża. Córka jednego Boga. Założycielka strony Cała Piękna - kobieta zanurzona w Bogu oraz współtwórczyni wspólnoty ewangelizacyjnej Pustynia Serc.

Katarzyna Glenc
Redaktor

Pozytyw, maniak słów pisanych i mówionych. Piszę i wydaję w Wytrychu. Należę do Grupy Lokalnych Twórców w Wodzisławiu Śląskim. Współorganizuje wieczorki poetyckie pod wspólnym tytułem "Słowem o miłości '' oraz zbiórki charytatywne przy poezji i muzyce.

Prywatnie - kucharz z miłości swojej największej.

Facebook
%d bloggers like this: