Redakcja — stali współpracownicy

Izabella Teresa Kostka
Stały współpracownik

Izabella Teresa Kostka urodzona w Poznaniu, od 2001 roku zamieszkała w Mediolanie. Ukończyła wyższe studia magisterskie w klasie fortepianu klasycznego  na Akademii Muzycznej w Poznaniu, koncertowała w Polsce, Niemczech i Włoszech, obecnie jest pisarką i poetką polsko - włoską, organizatorką i prezenterką wydarzeń kulturalnych, dziennikarką freelance  I tłumaczką.

Należy do nurtu Realizmu Terminalnego stworzonego przez włoskiego poetę światowej sławy Guido Oldani'ego, obecnie jest oficjalną Rzeczniczką i Ambasadorką Realizmu Terminalnego na Polskę.

FacebookLinkedlnBlog
Iza Smolarek
Stały współpracownik

Poetka, pisarka, fotografka, dziennikarka, graficzka. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Autorka dwóch tomów poetyckich (“się lenienie”,
“stany zmysłowe”), oraz powieści kryminalnych. Wiersze publikowała m.in. W “Odrze”, “Akcencie”, “Migotaniach Przejaśnieniach”, “Toposie”, “Portrecie” oraz wielu antologiach – w Polsce, w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Finalistka Dżonki – nagrody imienia Stachy Zawiszanki najbardziej interesujący debiut książkowy (poezja). Laureatka wielu konkursów literackich. Od 2007 roku mieszka w Londynie.

FacebookBlog
Maciej Marian Jedliński
Rysownik
Facebook
Andrzej Włudecki
Komiks
FacebookComiks Factory
%d bloggers like this: