Mimo rosnącej fali niechęci coraz więcej Polaków decyduje się na wyjazd na Wyspy Brytyjskie. Jednak tylko niektórzy trafiają tam do dużych przedsiębiorstw prowadzonych przez Brytyjczyków. Większość polskich emigrantów zakłada małe jedno- lub dwuosobowe przedsiębiorstwa. Są oni, posługując się brytyjskim słownictwem, self- employed.

Ta specyficzna forma zatrudnienia cieszy się dużą popularnością wśród polskich emigrantów, Jednakże niewielu z nich zdaje sobie sprawę, że brytyjski Urząd Skarbowy stosuje specjalne przepisy w odniesieniu do firm tego typu. Odpowiednie rozliczenie się z angielskim fiskusem nie jest proste i często Polakom potrzebna jest pomoc. To właśnie naprzeciw takim potrzebom wychodzi biuro ksiegowe UK, które oferuje pomoc w rozliczeniach firm self- employed zgodnie z najnowszymi wytycznymi brytyjskiego Urzędu Skarbowego.

Nic tak nie szkodzi przedsiębiorstwu jak bałagan w księgowości. Dlatego każde Polak „samozatrudniający się” na Wyspach powinien wziąć pod uwagę możliwość skorzystania z biura księgowego UK.